-20 %

Savaiminio įdegio vanduo veidui Effect HA+E

Original price was: 19.00€.Current price is: 15.20€.

Kiekis: 100 ml

Saugiai ir greitai suteikia gražų rudumą veidui – lyg po atostogų, tik be UV spindulių.

•Suteikia natūralų įdegio atspalvį

• Odos netobulumai tampa mažiau pastebimi

• Galima naudoti kasdien

• Netepa

Kuo ypatingas ?

 • Natūralios, augalinės kilmės ingredientai. Tinka veganams.
 • Be dažiklių – produktas be spalvos todėl netepa audinių.
 • Pasitepus, jau po 4-6 val. matomas lengvas įdegio efektas, su kuriuo veidas atrodo atsigavęs, pailsėjęs ir tolygesnis.
 • Vandens konsistencijos priemonė gerai skirstosi, lengvai drėkina ir mažina užsikimšimų tikimybę.
 • Effect HA+E – ypatingas MANO laboratorijos ingredientų derinys, kuris ne tik suteikia tolygų atspalvį, bet dėl hialurono rūgšties prisideda drėkinant odą, išlaikant jos gaivumą.
 • Remonendacijos:
 • 1-2 k. per savaitę reikiamą kiekį priemonės gerai paskirstykite ant švarios, nusausintos veido odos.
 • Jeigu oda linkusi į inkštirus, yra tikimybė, kad naudojant šią priemonę inkštirų paviršius tampa labiau pastebimas. Tokiu atveju, rekomenduojame pasirūpinti inkštirų švarinimu iš anksto.
 • Geriausiems rezultatams pasiekti rekomenduojama iš vakaro paruošti odą ją nušveičiant.
 • Po naudojimo kruopščiai nuplaukite rankas.
 • Rekomenduojame laikyti šaldytuve, +2 ºC – +7 ºC temperatūroje

Turime

Original price was: 19.00€.Current price is: 15.20€.

Turime

Į krepšelį
Produkto kodas: MANO10 Kategorija: Prekės ženklas:

Kartu su pagrindine įdegio efektą suteikiančia medžiaga – cukrumi DHA – šioje priemonėje veikia ir eritruliozė. Tai dar vienas natūralus cukrus, kuris užtikrina, kad išgaunamo įdegio atspalvis būtų kuo tolygesnis ir natūraliai atrodantis.

Lyg po gero poilsio spindinčios odos įvaizdį pasiekti padeda hialurono rūgštis – ingredientas, lyderiaujantis odos drėkinime.


YPATYBĖS

Su šia priemone įdegio įspūdis sukuriamas visiškai be jokio poveikio gyviesiems audiniams – tai kur kas saugesnė alternatyva kenksmingiems UV spinduliams, kurių gauname deginantis saulėje ar soliariume.

Šią lengvos konsistencijos priemonę paskirsčius ant veido, odos paviršiuje esančios negyvosios ląstelės po kurio laiko natūraliai paruduoja.

Dėl hialurono rūgšties ir eritruliozės derinio priemonė ne tik suteikia tolygų atspalvį, bet ir prisideda drėkinant odą, išlaikant jos gaivumą. Šiam efektui sustiprinti pasitelkiami papildomi odai naudingi ingredientai: pantenolis, alavijų lapų ekstraktas, glicerinas.


PASKIRTIS

Tai pirmasis žingsnis odos rutinoje, po kurio geriausia bent 2 val. saugoti veidą nuo vandens ir kitų priemonių. Naudojamas 1-2 k. per savaitę ant švarios, nusausintos veido odos.

Tinka visiems odos tipams.

Tai alternatyva deginimuisi, sukurta teikiant reikšmę organizmo ir odos sveikatai: produktas leidžia turėti įdegusią odą išvengiant su saulės poveikiu siejamų rizikų, bet apsaugos nuo saulės nesuteikia.


VEIKIMO PRINCIPAS

Viršutinis epidermio sluoksnis, vadinamas raginiu sluoksniu, yra sudarytas iš negyvų odos ląstelių. Užtepus priemonės ant odos, negyvajame sluoksnyje esantys baltymai reaguoja su veikliosiomis medžiagomis – cukrumis. Reakcijos metu išsiskiria pigmentas melanoidinas. Junginys lieka prisitvirtinęs prie raginio sluoksnio baltymų, todėl odos paviršius laikinai   patamsėja ir atspalvis laikosi tol, kol įvyksta ląstelių apykaita.

Kas gi tos veikliosios medžiagos, be kurių procesas neįvyktų? Produkte suderinome dvi, kurios papildo viena kitos efektyvumą ir leidžia išgauti nuostabiai atrodantį įdegį – dihidroksiacetoną ir eritruliozę.

Dihidroksiacetonas (dažnai vadinamas DHA) – natūralios kilmės cukrus, fermentacijos būdu išgaunamas iš glicerolio. Ši medžiaga sąveikauja tik su negyvajame viršutiniame odos sluoksnyje esančiomis aminorūgštimis. Joks kitas šiuo metu žinomas būdas įdegti saugumu neprilygsta šiai medžiagai. Ingredientas išsiskiria ir dėl savo išskirtinių rezultatų bei suteikiamo įdegio išliekamumo net iki 10 dienų.

MANO laboratorijoje visuomet ieškome, kaip puikų produktą patobulinti dar labiau – taip šiame produkte atsirado eritruliozė. Ši medžiaga taip pat yra fermentacijos būdu išgaunamas natūralus cukrus, kurio išskirtinumas tas, kad jis aktyvuoja pirminėje DHA reakcijoje nesuveikusias aminorūgštis. Todėl suteikiamas įdegis yra išskirtinai tolygus ir natūralios spalvos.

Be to, komponuojant šiuos du ingredientus, reikia mažesnės koncentracijos įdegį suteikiančių veikliųjų medžiagų, įdegio priemonė turi mažiau tokio pobūdžio produktams būdingo specifinio kvapo.


NAUDOJIMAS

1-2 k. per savaitę reikiamą kiekį priemonės gerai paskirstykite ant švarios, nusausintos veido odos ir bent 2 val. saugokite veidą nuo vandens. Geriausiems rezultatams pasiekti rekomenduojama iš vakaro paruošti odą ją nušveičiant. Po naudojimo kruopščiai nuplaukite rankas. Įdegis pradeda ryškėti po 4-6 valandų. Norint pasiekti ryškesnį rezultatą, galima tepti ir kasdien.