Pagrindinis / Apie mus

Apie mus

14-os metų patirtį, juvelyrikos srityje, turinti įmonė DAJOLA, Jums siūlo pasaulinio, garsaus prekinio ženklo Sokolov sidabro gaminius.

  • Išskirtinis dizainas
  • Aukščiausia gaminių kokybė
  • Visiems prieinama kaina

SOKOLOV – tai dalis Jūsų laimingos istorijos. Šio brendo gaminių kūrėjus įkvepia nuoširdžios emocijos, laimingos šypsenos ir brangūs prisiminimai. Papuošaluose derinama unikali grožio ir meistriškumo vizija, kuri išsaugos brangiausias jūsų gyvenimo akimirkas.

SOKOLOV brendo istorija prasidėjo 1993m. 2012-2016m. tinklas plėtėsi Vokietijoje ir Šveicarijoje. 2018m. atidaryta pirmoji SOKOLOV brendo parduotuvė Rusijoje.

SOKOLOV juvelyriniai gaminiai išsiskiria itin aukšta gaminių kokybe. Šio prekinio ženklo gaminių gamyboje naudojama viena aukščiausių technologilų visoje pramonėje. Naudojama tik specializuota įranga iš Italijos, Šveicarijos, Vokietijos bei JAV. Kruopščiai saugant juvelyrinių dirbinių gamybos tradicijas yra derinamos šiuolaikinės technologijos su rankų darbu.

Pirmiausia dizainerio sumanymas nugula į popieriaus lapą, kuriame idėja įgyja grafinį pavidalą. Toliau eskizas perkeliamas į kompiuterinį variantą, kur yra detaliai ir techniškai apdirbamas bei koreguojamas iki tobulumo.

Lazerio pagalba papuošalai gali būti pagaminami iš ploniausių metalo plokštelių. Pjovimo rėžimas parenkamas automatiškai, kuris priklauso nuo plokštelės svorio. Tokiu būdu atsiranda galimybė sukurti stambius, bet tuo pačiu pakankamai lengvus juvelyrinius gaminius, bei raštus, kurių nesugebėtų atkartoti žmogus.

SOKOLOV prekinio ženklo gaminiai yra gaminami iš aukso ir sidabro. Brangieji metai yra perkami specialiuose bankuose, kurie garantuoja metalų kilmę ir kokybę. Papildomi metalai esantys juvelyrinių dirbinių lydiniuose yra įsigyjami iš lyderiaujančio Italijos gamintojo.

Kiekviename SOKOLOV gaminyje rasite įspauduojamą S logotipą, kuris garantuoja, kad lydynyje yra ne mažiau kaip 92,5% sidabro.