Pagrindinis / Pristatymo informacija

Pristatymo informacija

PRISTATYMO INFORMACIJA
Dabar apsipirkti bus patogiau – atidarėme internetinę parduotuvę ir pristatome prekes Jūsų nurodytu adresu per savitarnos siuntų terminalą arba atsiimate mūsų parduotuvėje. Perkant už 50 eurų ir daugiau, pristatymas NEMOKAMAS
Savitarnos siuntų terminalas (pristatymas 1-3 dienos)
Omniva – 2,00 EUR
LP express – 2,00 EUR
Jūsų užsakymas bus pristatytas laiku, jei nurodysite tikslų pristatymo adresą ir telefono numerį.
Parduotuvių adresai:
Taikos g. 20, Pasvalys
Vilniaus g. 3, Pasvalys

* Kainos gali keistis atsižvelgiant į tuo metu galiojančius partnerių pasiūlymus. Pristatymo mokestis taikomas vienam užsakymui.
Tiksli prekių pristatymo mokesčio suma Pirkėjui nurodoma Elektroninėje parduotuvėje, prieš patvirtinant užsakymą. Po užsakymo patvirtinimo prekių pristatymo mokesčio dydis nebus keičiamas.
Prekių pristatymo terminai preliminarūs ir gali būti keičiami.
Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.
Gavęs prekes, Pirkėjas privalo patikrinti siuntos būklę (ar nėra pažeista išorinė pakuotė). Pastebėjęs, kad pateiktos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista). Pirkėjai, siuntas atsiėmę siuntų savitarnos terminaluose ir pastebėję neatitikimus, apie tai privalo nedelsiant informuoti Pardavėją.