-20 %

Savaiminio įdegio putos, vidutiniškai tamsios Effect HA+E

Original price was: 20.00€.Current price is: 16.00€.

Kiekis: 150 ml

Kad visus metus būtų galima mėgautis įdegiu – ir be jokių kenksmingų saulės spindulių.

• Suteikia natūralų įdegio atspalvį

• Maskuoja odos nelygumus

• Ilgai išliekantis efektas

• Netepa

Kuo ypatingos ?

  • Natūralios, augalinės kilmės ingredientai. Tinka veganams.
  • Be dažiklių – produktas be spalvos todėl netepa drabužių ar patalynės.
  • Neturi nemalonaus kvapo.
  • Specialus ingredientų derinys ir lengvai paskirstoma putų tekstūra leidžia užtikrinti atspalvio tolygumą.
  • Veikliosios medžiagos suderintos su klasikiniu drėkikliu glicerinu bei drėgmę pritraukiančia hialurono rūgštimi.
  • Nuo panašaus pobūdžio priemonių šis produktas išsiskiria sudėtyje patraukliai minimalia sudėtimi, padedančia užtikrinti odos komfortą.
  • Sukuriamas vidutinio intensyvumo atspalvis, kuris tiks tiek šviesiai, tiek vidutiniškai tamsiai odai.
  • Įdegis išryškėja po 3–6 val ir išlieka iki 10 dienų.
  • Galima naudoti ir veido odai, tik svarbu tinkamai paskirstyti ir vengti patekimo ant akių, nosies, lūpų gleivinės.
  • Rekomenduojame aplikuoti tik su tam skirta pirštine.

Turime

Original price was: 20.00€.Current price is: 16.00€.

Turime

Į krepšelį
Produkto kodas: MANO11 Kategorija: Prekės ženklas:

Kaip veikia produktas?

MANO savaiminio įdegio putos sukurtos teikiant reikšmę organizmo ir odos sveikatai. Įdegio procesas su šia priemone vyksta visai kitaip nei natūraliai deginantis saulėje. Reaguoja tik odos paviršius, gyvosios ląstelės nėra veikiamos, todėl galima įgauti įdegį išvengiant su saulės poveikiu siejamų rizikų.

Viršutinis epidermio sluoksnis, vadinamas raginiu sluoksniu, yra sudarytas iš negyvų odos ląstelių. Užtepus priemonės ant odos, negyvajame sluoksnyje esantys baltymai reaguoja su veikliosiomis medžiagomis – cukrumis. Reakcijos metu išsiskiria pigmentas melanoidinas. Junginys lieka prisitvirtinęs prie raginio sluoksnio baltymų, todėl odos paviršius laikinai patamsėja ir atspalvis laikosi tol, kol įvyksta ląstelių apykaita.

Kas gi tos veikliosios medžiagos, be kurių procesas neįvyktų? Produkte suderinome dvi, kurios papildo viena kitos efektyvumą ir leidžia išgauti nuostabiai atrodantį įdegį – dihidroksiacetoną ir eritruliozę.

Dihidroksiacetonas (dažnai vadinamas DHA) – natūralios kilmės cukrus, fermentacijos būdu išgaunamas iš glicerolio. Ši medžiaga sąveikauja tik su negyvajame viršutiniame odos sluoksnyje esančiomis aminorūgštimis. Joks kitas šiuo metu žinomas būdas įdegti saugumu neprilygsta šiai medžiagai. Ingredientas išsiskiria ir dėl savo išskirtinių rezultatų bei suteikiamo įdegio išliekamumo net iki 10 dienų.

MANO laboratorijoje visuomet ieškome, kaip puikų produktą patobulinti dar labiau – taip šiame produkte atsirado eritruliozė. Ši medžiaga taip pat yra fermentacijos būdu išgaunamas natūralus cukrus, kurio išskirtinumas tas, kad jis aktyvuoja pirminėje DHA reakcijoje nesuveikusias aminorūgštis. Todėl suteikiamas įdegis yra išskirtinai tolygus ir natūralios spalvos.

Be to, komponuojant šiuos du ingredientus, reikia mažesnės koncentracijos įdegį suteikiančių veikliųjų medžiagų, įdegio priemonė turi mažiau tokio pobūdžio produktams būdingo specifinio kvapo.

Naudojimas

Ne daugiau nei 24 val. prieš naudojimą atlikite kūno odos šveitimą, ypač dėmesio skiriant keliams, alkūnėms ir kitoms sausėjančioms odos vietoms, kurios yra linkusios sugerti daugiau produkto.

Putomis denkite tik visiškai sausą ir švarią odą. Reikiamą kiekį produkto tolygiai paskirstykite ant kūno. Rekomenduojame naudoti specialią pirštinę, kuri padės geriau paskirstyti priemonę ir apsaugoti delnus nuo parudavimo. Jeigu jos nenaudojate – nepamirškite labai kruopščiai nuplauti delnų, siekiant išvengti jų parudavimo.

Siekiant išlaikyti vientisą ir natūralų įspūdį, plaštakoms ir pėdoms reikalingas labai nedidelis kiekis priemonės – pakaks tik perbraukti likučiais, likusiais po rankų ir kojų tepimo. Paskirsčius priemonę and odos, vos drėgna servetėle švelniai patapšnokite kelius, alkūnes, čiurnas – taip pašalinsite priemonės perteklių nuo šių stipriau patamsėti linkusių sričių.

Įdegis pradeda ryškėti po ~6 valandų, šiuo laikotarpiu stenkitės nesušlapti odos, netepkite kitų priemonių. Vėliau galite nusiprausti vandeniu ir pasitepti odą drėkinančia priemone.

Ingredients: Aqua, Dihydroxyacetone, Propanediol, Glycerin, Caprylyl/Capryl Glucoside, Erythrulose, Sodium Hyaluronate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Aroma, Tetrasodium Glutamate Diacetate.