-20 %

Niacinamido serumas riebios ir mišrios odos reguliavimui N.HA-biotic

Original price was: 25.00€.Current price is: 20.00€.

Kiekis: 30 ml

Mažina odos porų kimšimosi tikimybę, nes palaiko drėgmės, sebumo ir mikrobiotos pusiausvyrą.

•Optimalus drėkinimas

• Mažiau blizgesio

• Švaresnės poros

• Skaistesnė oda

• Nekomedogeniškas

Kuo ypatingas?

 • Serumas pritaikytas ne tik suteikti reikalingą drėkinimą, bet ir palengvinti į riebumą linkusios odos patiriamus iššūkius.
 • Dėl gebėjimo balansuoti riebalinių liaukų veiklą, niacinamidas leidžia turėti švaresnes ir mažiau pastebimas poras bei sėkmingai kovoti su odos blizgesiu.
 • Probiotiniai ir prebiotiniai komponentai prisideda prie odos mikrobiotos reguliavimo, taip siekiant užkirsti kelią spuogus provokuojančių bakterijų veiklai.
 • Prieš spuogus taip pat veikia priešuždegiminiu poveikiu pasižymintis juodųjų gluosnių ekstraktas ir cinko PCA.
 • N.HA-biotic – niacinamidas + hialurono rūgštis + prebiotikai – tobulas derinys, kuriame kiekvienas ingredientas atlieka vis kitą funkciją palaikant sveiką apsauginį odos barjerą.

Rekomendacijos:

 • Riebiai / mišriai / kimštis linkusiai odai.
 • Rytui / vakarui.
 • Veidui / kaklui / dekoltė.
 • Dėl hialurono rūgšties poveikio, serumas turi šiek tiek lipnumo, kurį neutralizuokite ant viršaus naudojant kremą.

Turime

Original price was: 25.00€.Current price is: 20.00€.

Turime

Į krepšelį
Produkto kodas: MANO8 Kategorija: Prekės ženklas:

YPATYBĖS

N.HA-biotic suteikia drėkinimą tuo pat metu tikslingai sprendžiant į riebumą linkusios odos problemas.

Tai kasdienei veido odos priežiūrai skirtas bespalvis serumas be kvapiklių.

Odos priežiūros rutinoje serumas naudojamas ant nupraustos, švarios odos po tonizavimo toniku ar esencija (jeigu yra poreikis). Serumui susigėrus, ant jo tepamos sunkesnės tekstūros priemonės (kremai, aliejai).


PASKIRTIS

Balansuoja net 3 probleminei odai reikšmingas charakteristikas:

 • Drėgmės lygį
 • Riebalų išskyrimą
 • Mikrobiotos veiklą

Serume maksimaliai atskleistos specifinės niacinamido savybės, naudingos būtent į riebumą linkusiai odai: gebėjimas reguliuoti sebumo išsiskyrimą, mažinti uždegiminį atsaką, šviesinti odos toną ir po spuogų liekančias dėmeles, švarinti poras.

Poveikį sustiprina papildomi priešuždegiminiai ingredientai (juodųjų gluosnių ekstraktas, cinko PCA) ir odos bakteriologinei terpei svarbios medžiagos (inulinas, fruktozė, laktobakterijų fermento lizatas).

Lengvi drėkikliai užtikrina pakankamą odos pasisotinimą drėgme ir jos išlaikymą odoje, bet nekemša porų.


VEIKIMO PRINCIPAS

Odos papilkėjimas, besikemšančios ir pastebimos poros, įvairaus pobūdžio spuogai ir po jų liekančios dėmelės – tai problemos, pažįstamos turintiems daugiau sebumo (natūralaus odos išskiriamo riebalo) gaminančią odą.

Esant didesniam riebumui, storėja odą dengiantis ir užkemšantis negyvų ląstelių ir iš aplinkos patekusių nešvarumų sluoksnis, susidaro sąlygos vystytis bakterijoms, uždegimams.

MANO niacinamido serumas imasi spręsti ne tik požymius, bet ir esmines šių problemų priežastis – reguliuoti sebumo išskyrimą ir balansuoti odos mikrobiotą.

Niacinamidas padeda kontroliuoti riebalinių liaukų veiklą ir sumažinti išskiriamo sebumo kiekį. Mažiau sebumo – mažesnė užsikimšusių porų ir aknės rizika. Sureguliuojant riebalinių liaukų veiklą, poros darosi mažiau pastebimos, odos paviršius tampa švaresnis ir lygesnis. Be to, niacinamidui dar priskiriami gebėjimai šviesinti pigmentaciją ir mažinti uždegimus.

Cinko PCA ir juodųjų gluosnių ekstraktas – papildomai prie odos švarinimo prisidedantys aktyvieji komponentai. Jie pasižymi priešuždegiminėmis funkcijomis bei gebėjimu balansuoti sebumo gamybą, todėl idealiai tinka kontroliuojant aknę.

Serume yra inulino, fruktozės ir laktobakterijų lizato – tai medžiagos, reikalingos gerosioms bakterijoms palaikyti ir atstatyti odos mikrofloros balansą. Esant didesniam odos riebumui, pH paprastai nusvyra į šarminę pusę, kuri palanki aknę sukeliančioms bakterijoms (neretai situaciją dar pablogina muiliniai prausikliai). Probiotikai ir prebiotikai padės gerosioms bakterijoms atgauti pranašumą, kad jos galėtų sėkmingai gaminti sebumą skaidančius fermentus ir užkirsti kelią aknės susidarymui.

Ir, žinoma, kad oda jaustųsi maksimaliai užtikrintai, kad jai netrūktų visoms vykdomoms funkcijoms būtinos drėgmės, ja rūpinasi nekomedogeninių drėkiklių komplektas: propanediolis, glicerinas, hialurono rūgštis ir specialus barjerą stiprinantis komponentas Pentavitin.

Taip suformuojamas drėgmę pritraukiantis ir išlaikantis, skaistumo suteikiantis sluoksnis, kuris diena iš dienos padeda atkurti odos procesų balansą ir grąžinti švarios, sveikos, skaisčios odos išvaizdą.


NAUDOJIMAS

Nedidelį kiekį serumo švelniai paskirstykite ant švarios odos. Serumą naudokite prieš veido kremą. Tinka visiems odos tipams. Galima naudoti ir ryte, ir vakare.