-20 %

Hialurono rūgšties serumas brandžios odos regeneracijai HA.N-collagen

Original price was: 25.00€.Current price is: 20.00€.

Kiekis: 30 ml

Gyvybingumo pritrūkusiai odai padeda atsigauti, sustiprėti ir suspindėti.

•Optimalus drėkinimas

• Skaistesnė oda

• Mažiau papilkėjimo

• Stangresnis paviršius ir mažiau pastebimos poros

• Gali padėti koreguoti pigmentaciją

Kuo ypatingas ?

  • Laikas išryškino odos tekstūros pokyčius? Tai natūralu, todėl šis serumas nebando pakeisti Jūsų odos, bet dirba išvien su ja, kad palaikytų regeneracijos tempą, padėtų geriau atsilaikyti prieš senėjimą sukeliančius veiksnius bei išsaugotų jaunatvišką gyvybingumą.
  • Suteikia iškart juntamą, visą dieną trunkantį pasisotinimą drėgme ir saugo odą nuo pervargimo, o ilgainiui gali prisidėti atskleidžiant pagerintą odos tekstūrą ir lygesnį toną.
  • HA.N-collagen – trijų skirtingų dydžių molekulinės masės hialurono rūgštis 2% + niacinamidas 5% + augalinis kolagenas – sukuria ilgalaikį drėkinimą ir neleidžia epidermiui išsausėti, kas yra būtina sąlyga odos skaistumo išlaikymui bei negyvų ląstelių pasišalinimui. Derinyje esantis niacinamidas gali padėti koreguoti pigmentaciją ir švarinti poras.
  • Serume gausu ne tik hialurono rūgšties (net 2%), bet ir odą drėkinančių ir nuraminančių azijinės centelės ekstrakto, raudonųjų dumblių ekstrakto ir pantenolio.
  • Visa tai kartu su augaliniu kolagenu sudaro klampesnę serumo konsistenciją, kuri sukuria juntamą stangrinimo efektą. Rekomendacijos:
  • Visiems odos tipams.
  • Odai, kurioje pastebimi laiko nulemti pokyčiai. Paprastai fotosenėjimo procesai prasideda apie 30 metų odoje.
  • Rytui / vakarui.
  • Veidui / kaklui / dekoltė.
  • Dėl stangrinančio poveikio serumas turi šiek tiek lipnumo, kurį neutralizuosite ant viršaus naudojant kremą.

Turime

Original price was: 25.00€.Current price is: 20.00€.

Turime

Į krepšelį
Produkto kodas: MANO3 Kategorija: Prekės ženklas:

YPATYBĖS

Serumas gali kasdien visapusiškai pasirūpinti brandos sulaukusia oda, kuomet odoje prasideda fotosenėjimo procesai ir jos struktūra pradeda pamažu keistis (mažėja hialurono ir kolageno skaidulų).

Vos užtepus, oda pasisotina hialurono rūgšties pristatoma drėgme, todėl paviršius paputlėja, vizualiai sumažinamos smulkios, dehidratacijos sukeltos raukšlės.

Šį poveikį sustiprina augalinio kolageno skaidulos, kurios pasiskirsto odos paviršiuje ir formuoja stangrinantį, drėgmės išlaikymą garantuojantį sluoksnį.

Niacinamidas prisideda palaipsniui šviesinant spuogų paliktas dėmeles, papilkėjimus, netgi kai kurias pigmentines dėmes.

Serume veikia ne tik trys pagrindiniai ingredientai, bet ir antioksidantais gausūs augaliniai azijinės centelės ir raudonųjų dumblių ekstraktai, kurie odos priežiūroje vertinami dėl priešuždegiminio poveikio ir odai suteikiamo nuraminimo bei apsaugos prieš stresą sukeliančius veiksnius iš aplinkos.


PASKIRTIS

HA.N-collagen yra idealus brandžiai odai arba vos tik pasirodžius pirmiesiems odos fotosenėjimo požymiams, kuriuos indikuoja šie su laiku ryškėjantys odos tekstūros pokyčiai: smulkios raukšlelės, pastebimo mimikos raukšlės, papilkėjimas, mažesnis elastingumas, labiau pastebimos poros, prarandamas tonusas.

Tai kasdienei veido odos priežiūrai skirtas bespalvis serumas be kvapiklių.

Su laiku ryškėjantys natūralūs odos tekstūros pokyčiai – atsirandančios smulkios raukšlelės, papilkėjimas, mažesnis elastingumas, labiau pastebimos poros, prarandamas tonusas – tampa mažiau pastebimi tinkamai pridrėkinant ir kondicionuojant odos paviršių bei palaikant epidermyje vykstančią ląstelių regeneraciją.

Odos priežiūros rutinoje serumas naudojamas ant nupraustos, švarios odos po tonizavimo toniku ar esencija (jeigu yra poreikis). Serumui susigėrus, ant jo tepamos sunkesnės konsistencijos priemonės (kremai, aliejai).


VEIKIMO PRINCIPAS

Papildydamas epidermį reikalinga drėgme ir struktūrinėmis medžiagomis, serumas gali padėti tinkamai vykti ląstelių apykaitos procesams taip gerinant odos tekstūrą. Kaip tai vyksta?

Viršutinis odos sluoksnis – epidermis – nuolat regeneruojasi. Čia į paviršių išstumiamos seniausios negyvos ląstelės, jas keičia kitos. Pakankamas drėkinimas yra svarbus, kad senosios ląstelės tinkamai atsisluoksniuotų, kitaip joms susikaupus paviršiuje procesas lėtėja – vandens ir deguonies molekulės nepasiskirsto, oda tarsi negali kvėpuoti, pilkėja, pradeda stokoti sveiko spindesio, išryškėja netgi porų perimetras, nes čia nusėda odos lipiduose įstrigusios senosios ląstelės.

Laboratorijoje ištobulinome derinį, kuris veikia keliomis kryptimis, kad odos regeneracija kiek įmanoma neprarastų pagreičio.

Odai sulaukus brandos, pirmasis ryškiausias jos pokyčių rodiklis yra mažėjantis hialurono rūgšties kiekis. Ši rūgštis yra atsakinga už drėgmę ir struktūros palaikymą odoje. Netgi naudojamas išoriškai šis ingredientas yra sėkmingai pasisavinamas ir gali reguliuoti drėkinimą. Tad nenuostabu, kad hialurono rūgštis tampa esminiu serumo komponentu ir nepakeičiamu palaikymu brandžiai odai.

Su laiku ryškėjant natūraliems odos tekstūros pokyčiams, juos galima padaryti mažiau pastebimus tinkamai pridrėkinant ir kondicionuojant odos paviršių bei palaikant epidermyje vykstančią ląstelių regeneraciją. Pažangus augalinis kolagenas yra tas ingredientas, kuris pagerina hialurono rūgšties poveikį ir apgaubia odą drėgmę išlaikančia matrica.

Niacinamidas turi užduotį švelniai atsluoksniuoti pigmentinius patamsėjimus, kad ilgainiui odos atspalvis taptų tolygesnis. Serume yra pakankama šio vitamino (B3) koncentracija, kuri per kelias savaites gali padėti sumažinti pigmentą pernešančių melanosomų veiklą ir pašviesinti odos toną. Nuosekliai naudojant, sudėtyje esantis niacinamidas gali padėti esant išryškėjusioms poroms, nelygiam tonui, pilkumui, nepageidaujamam blizgesiui.

Šiuo subalansuotu ritualu pasidovanokite savo odai atsigavimą ir įkvėpimą pasitikti naują dieną.


NAUDOJIMAS

Nedidelį kiekį serumo švelniai paskirstykite ant švarios odos. Serumą naudokite prieš veido kremą. Tinka visiems odos tipams. Galima naudoti ir ryte, ir vakare.

Ingredients: Aqua, Propanediol, Niacinamide, Aloe Barbadensis Extract, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Vegetable Collagen, Centella Asiatica Extract, Chondrus Crispus Extract, Panthenol, Zinc PCA, Sodium Levulinate, Hydroxyethylcellulose, Citric Acid, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.